POJŪČIŲ TERAPIJA


Profesionalų gydytojų, psichologų ir kompozitorių bendromis pastangomis parengta relaksacijos programa, kurios metu stimuliuojamos visos žmogaus juslės (klausa, rega, uoslė, skonis ir lytėjimas), siekiant emocinės, psichologinės, fizinės ir dvasinės harmonijos.

Pojūčiai, tai tiesioginis mūsų ryšys su išoriniu pasauliu, o šis formuoja mūsų asmenybę, sužadina jausmus. Visa tai lemia gyvenimo gerovę. Dėl šios priežasties mes sukūrėme tokią erdvę, kurioje veikiant jūsų pojūčius bus įžiebiama jūsų vidinė šviesa. Tai erdvė, kurioje pasaulis vaizduojamas savo šviesiausiomis spalvomis. Tai įkvepia ir motyvuoja, o širdis vėl užsipildo džiaugsmu ir meile.

Pojūčių terapijos paslaugos jums gali padėti:

  • Sumažinti emocinę įtampą ir nerimą

  • Pagerinti nuotaiką ir bendrą savijautą

  • Sustiprinti motyvaciją ir dėmesio koncentraciją

  • Padidinti darbingumą ir pasitikėjimą savimi

  • Įveikti stresą ir nuovargį

  • Sumažinti lėtinį skausmą ir raumenų įtampą

  • Atsipalaiduoti ir patirti daugiau pozityvių emocijų

  • Atlaisvinti minčių erdvę ir pagerinti miego kokybę


Pojūčių terapijos seansai vyksta specialiai tam tikslui įrengtose patalpose, naudojant profesionalią audio įrangą ir akustinius sprendimus. Viso seanso metu laiką leidžiate patogiuose relaksaciniuose gultuose, stebėdami nuostabius 4K vaizdus su juos papildančiomis šviesų iliuminacijomis. Vaizdus ir šviesas lydi mūsų kompozitoriaus ir garsų terapijos specialisto Algirdo Janonio sukurtas muzikinis takelis, kuris dar didesne energija papildomas gyvo garso skambėjimu. Jūsų uoslės receptoriai seanso metu stimuliuojami aukščiausios kokybės eterinių aliejų mišiniais, kurie į patalpą paskleidžiami naudojant profesionalius difuzorius. Eterinių aliejų poveikis sustiprinamas seanso metu gurkšnojant geriausios Lietuvos žolininkės Jadvygos Balvočiūtės specialiai mūsų relaksacinei programai paruoštą žolelių mišinių arbatą. Visi pojūčių terapijos programos elementai sąmoningai parenkami, siekiant kiekvienai kompozicijai suteikti unikalią terapinių efektų visumą.