manualine terapija

Osteopatija


Osteopatija – tai organizmo funkcinių sutrikimų korekcija rankomis atliekant specialias manipuliacijas, kurios yra švelnios ir tikslios, nesukelia skausmo ar diskomforto, todėl gali būti taikomos nuo kūdikystės iki senyvo amžiaus, taip pat nėštumo metu.

KAINOS IR AKCIJOSsokio-judesio terapija vilniuje

Šokio-judesio terapija


Šokio-judesio terapija – tai holistinės medicinos metodas, kurio metu per šokį bei judėjimą skatinama kūno-jausmų-minčių harmonija bei tobulinami bendravimo įgūdžiai.

KAINOS IR AKCIJOS
skausmo gydymas vilniuje

Skausmo gydymas


Nugaros, pečių, sprando, raumenų, sąnarių ir kitų atramos – judėjimo sistemos skausmų gydymas naudojant osteopatiją, masažą, kineziterapiją, pilates ir skausmo mažinimo procedūras. NEMOKAMOS konsultacijos metu kiekvienam pacientui individualiai parenkame geriausiai padėti galinčias paslaugas.

KAINOS IR AKCIJOS
kineziterapija vilniuje

Kineziterapija


Kineziterapija – tai gydymas judesiu atliekant įvairius fizinius pratimus, kuriais atkuriamos pažeistos bei palaikomos sveikos organizmo funkcijos, skatinamas prarastų funkcijų kompensavimas bei galimų komplikacijų profilaktika.

KAINOS IR AKCIJOS
pilates vilniuje

Pilates


Pilatesas – tai treniruočių metodas, jungiantis Rytų ir Vakarų kultūrų treniravimosi metodus bei skirtas giliesiems kūno raumenims, lankstumui, plastiškumui, koordinacijai, laikysenai ir ištvermei lavinti. Metodas labai efektyvus ir rezultatus pamatysite greitai. Tvarkaraštis ir taisyklės

KAINOS IR AKCIJOS
gydomasis masazas vilniuje

Gydomasis masažas


Mūsų gydomasis masažas yra išskirtinis ir veiksmingesnis, todėl kad Jums bus suteikta nemokama gydytojo konsultacija ir parinktos geriausiai padėti galinčios klasikinio ir rytietiško masažo bei manualinės terapijos ir osteopatijos technikos.

KAINOS IR AKCIJOS
ajurvedinis masazas vilniuje

Ajurvedinis masažas


Ajurvedinis masažas – tai Indijoje sukurtas masažas, kuris gyvuoja daugiau nei 5000 metų, pasižymi veiksmingumu ir skirtas žmogaus vidinės būsenos balansui, fizinei, mentalinei, psichologinei ir socialinei harmonijai atkurti bei palaikyti.

KAINOS IR AKCIJOSgydytojo konsultacijos

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija


Konsultacijos metu įvertiname būklę, nustatome sutrikimus, rekomenduojame gydymo programą.