vaisingos dienos ismaniai pagr new

Vaisingos dienos išmaniai – paprasta, tikslu, efektyvu

70 000 – tiek porų Lietuvoje susiduria su nevaisingumą sukeliančiomis sveikatos problemomis. To priežastys gali būti įvairios, ir norint jas rasti būtina kreiptis į gydytoją ginekologą. Viena iš svarbiausių sėkmingo natūralaus pastojimo sąlygų – tikslus ovuliacijos laikas ir jo pagrindu apskaičiuojamos vaisingos dienos. Naudojamos skaičiuoklės tai nurodo tik apytiksliai, todėl dažniausiai gydytojai ginekologai rekomenduoja kitus būdus. Tačiau abu iki šiol naudojami būdai – bazinės kūno temperatūros matavimas ar šlapimo tyrimų juostelės – ne tik nepatogūs, bet ir labai netikslūs. Tenka atsibusti anksčiau ir būtinai tuo pačiu laiku, matuoti ir užsirašyti rezultatus, vesti kalendorių. Šlapimo juostelės sukelia dar daugiau nepatogumų – klijuoti, rašyti, kaskart plauti indą šlapimui. Daugelis moterų tiesiog tai meta.


Tiek porų Lietuvoje
0
Susiduria su nevaisingumą sukeliančiomis sveikatos problemomis

Nepakankamai tikslūs įprasti vaisingų dienų nustatymo metodai


„Bazinės temperatūros matavimą ištvėriau mėnesį, su juostelėmis prasikankinau keturis ciklus, bet irgi mečiau“ – sako Sandra. „O kai sužinojau, kad šie metodai dar ir netikslūs – bazinė temperatūra rodo jau pasibaigusią ovuliaciją, o šlapimo testai nustato tik 1-2 ovuliacijos dienas – visai nusiminiau“.

vaisingos dienos kalendorius
vaisingu dienu nustatymo budas
vaisingos dienos ismaniai

Tikslesnis, mokslu pagrįstas vaisingų dienų nustatymo metodas


Ilgą laiką atrodė, kad kitų ovuliacijos nustatymo metodų nebus, tačiau neseniai Šveicarijos mokslininkai sukūrė ir išbandė visiškai naują, tikslų ir patogų būdą ovuliacijos nustatymui realiu laiku. Matuojant 9 organizmo parametrus išmanioji apyrankė vaisingąsias dienas parodo net 5 dienas iki ovuliacijos, apskaičiuodama periodo pradžią ir pabaigą. Tereikia dėvėti Ava apyrankę miegant ir savo išmaniąjame telefone galima matyti vaisingas dienas. Buvo įrodyta, kad poros, kurios mylėjosi sekdamos išmaniosios apyrankės rekomendacijas, turėjo dvigubai didesnę tikimybę pastoti.

vaisingos dienos nustatymas

Vaisingumo apyrankės registruojami parametrai


Ovuliacijos dienos nustatymui Ava apyrankė stebi miego kokybę, kūno judesius, fiziologinio streso lygį, pulso dažnį, temperatūrą, širdies ritmo pokyčius, kraujotaką, kvėpavimą, šilumos praradimą, kūno elektros laidumą, suteikdama svarbios papildomos sveikatos informacijos. „Smagu matyti ovuliacijos dieną ir žinoti, kad tai yra maksimaliai tiksli informacija“ – sako Sandra, tik ką išbandžiusi Ava apyrankę.


Sveikatos patarimai moterims


Ir pastojus, pateikiami išsamūs paaiškinimai, ko tikėtis kiekvieną nėštumo savaitę. Galima ir toliau registruoti bei stebėti sveikatos duomenis ir palyginti savaitės kūno svorio prieaugį su standartinėmis rekomendacijomis.

vaisingos dienos patarimai
vaisingos dienu kalendorius

Nauda ne tik moterims


Ir pagaliau – šios apyrankės matavimų rezultatai turėtų būti ir vyrų išmaniuosiuose telefonuose. Kodėl? Kad vyrai kuo daugiau žinotų apie savo moterį ir jos sveikatą.

Vaisingų dienų nustatymo apyrankė


Vaisingos dienos ismanioji apyranke

Ava apyrankė – naujausia Šveicarijos mokslininkų sukurta priemonė, nustatanti vaisingų dienų pradžią ir pabaigą realiu laiku. Miego metu registruodama temperatūros pokyčius, pulso dažnį, streso lygį, miego būklę ir kitus organizmo parametrus Ava apyrankė padeda moterims geriau pažinti savo kūną, suplanuoti nėštumą ir pastoti, arba apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo.

Skaityti plačiau
Autorius

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Naujienlaiškis


  • Naujienos

    Atsiųsime pagrindines naujienas iš mhealth svetainės.

  • Produktai

    Sužinosite apie atsiradusias naujas paslaugas ir produktus.

  • Nuorodos

    Pateiksime įdomių straipsnių apie moters sveikatą.

Įveskite elektroninį paštą