Kruties vezys99

Krūties vėžio profilaktika namuose

Krūties vėžys – viena dažniausių onkologinių ligų, sukelianti moterims didelį nerimą įvairiais sveikatos aspektais. Tai yra viena iš labiausiai paplitusių moterų mirties priežasčių, kuri kasmet pasaulyje diagnozuojama daugiau nei vienam milijonui moterų. Tačiau nuolatinė patikra ir profilaktika gali sumažinti krūties vėžio išplitimo riziką, jeigu ši liga diagnozuojama ankstyvoje stadijoje. Šiandien kiekviena moteris gali profilaktiškai tikrintis krūties audinius – pačios, tiesiog patogiai savo namuose. Šią galimybę moterims suteikia britų mokslininkai, kurie siekia sumažinti vėlyvas krūties vėžio stadijas ir padidinti ankstyvų atvejų diagnozę.

Su naujai sukurtu prietaisu moterys gali tikrintis krūtis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Šis šviesą skleidžiantis prietaisas atitinka aukščiausius reikalavimus ir yra tinkamas bet kokio pigmento odai, nepriklausomai nuo moters amžiaus ar svorio. Šis įrenginys turėjo pasisekimą daugiau nei 50 šalių, kurios teigiamai įvertino šio prietaiso veikimą.


Kaip įrenginys veikia?

Kad gauti geriausią vaizdo efektyvumą, prietaisas naudojamas tamsioje aplinkoje. Įrenginys apšviečia raudonąją šviesa krūties audinį, ir išryškina tamsiąsias sritis, kuriose yra kraujo. Todėl matant kraujagysles ir atskiras tamsiąsias sritis galima įtarti esamą anomaliją ir tuomet kreiptis į gydytoją konsultacijai. Prietaisą galima naudoti įvairaus amžiaus moterims, ypač moterims išgyvenančioms menopauzės etapą ar postmenopauzinį laikotarpį, kada krūties audinių struktūra kinta dėl hormonų pusiausvyros.

Tai pavyzdiniai atvejai, kada moteriai reikalinga gydytojo konsultacija (A1, A2, A3):

Svarbiausia žinoti, kad ne visos tamsios dėmės yra anomalijos. Tiesa sakant 9 iš 10 šešėlinių atvejų nebus vėžiniai susirgimai, tačiau tai jau įspėjimas kreiptis į specialistą.

Prietaisas

Prietaiso šviesos nustatymai (angl. Brightness Setting) yra 4 lygių, kuriuos jūs galite didinti arba mažinti. Nepaisant stiprios ryškios raudonos šviesos, jį galima naudoti nuolatos, nesukeliant kenksmingų sąlygų moters organizmui ir išvengiant šalutinio poveikio. Kodėl raudona šviesa? Tai suteikia geriausia kontrastą ir efektyviausią vaizdą peršviečiant audinius. Prietaiso ekrane taip pat matote dienų skaičių, kada paskutinį kartą naudojote prietaisą. Tai padeda prisiminti, kada vėl reiktų kartoti procedūrą.
Baterija ir pakrovimas. Prietaisas turi pakraunamą bateriją. Pirmą kartą pradėjus naudoti reikalinga pakrauti 4 val. Vėliau pakrovimas priklauso nuo jūsų naudojimo intensyvumo. Baterijos pakrovimo lygį rodo baterijos simbolis (angl. Battery Charge Symbol).
Šviesa. Prietaisas naudoja atstumo nuo šviesos šaltinio iki odos nustatymo technologiją siekiant užtikrinti, kad didžiausias šviesos intensyvumas pasiekiamas tik tuomet, kai prietaisas pilnai kontaktuoja su oda. Odos sensoriui reikalingas laikas įsikrauti, todėl pridėję prie odos, palaukite kelias sekundes. Patartina tiesioginės šviesos srauto nenustatyti tiesiai į akis.
Priežiūra. Prietaisas nėra atsparus vandeniui, todėl reiktų saugoti nuo sąlyčio su vandeniu. Valyti tik sausa arba lengvai sudrėkinta šluoste.

Autorius

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Naujienlaiškis


  • Naujienos

    Atsiųsime pagrindines naujienas iš mhealth svetainės.

  • Prekės

    Sužinosite apie atsiradusias naujas prekes ir paslaugas.

  • Nuorodos

    Pateiksime įdomių straipsnių apie inovatyvią mediciną.

Įveskite elektroninį paštą