Skysicu vartojimas5

Skysčių suvartojimą matuojantis sensorius

Turbūt kiekvienas iš mūsų atsimename dar mokykloje išmoktą formulę – H2O. Tačiau ar visada susimąstome – kiek svarbus yra vanduo mūsų organizmui? Be maisto žmogus gali išbūti net iki kelių savaičių, bet be vandens – tik keletą dienų. Pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos rekomendacijas kas dieną turime išgerti ne mažiau 8 stiklinių vandens. Todėl labai svarbu šiame skubančiame pasaulyje nepamiršti nuolat gurkšnoti vandenį ir neleisti organizmui dehidratuoti.

Rekomenduojamas skaičius vandens stiklinių
0
Per dieną

Dabar jau galime būti ramūs – nepamiršti išgerti reikiamą kiekį vandens ir palaikyti kūno skysčių balansą visos dienos metu padės išmanusis hidratacijos priminimo (angl. „hydration reminder”) prietaisas. Jis veikia kaip vandens vartojimo „treneris“, nuolat primindamas kad atėjo laikas gurkštelti vandens ir sumažinti dar nejaučiamą kūno troškulį.

Skysčių vartojimo sensorius


Sensoriaus privalumai

Patogumas
Prietaisas tinka įvairaus pobūdžio tarai, nepriklausomai nuo dydžio, formos ar pagaminimo medžiagų.

Priminimas
Prietaisas pradeda mirksėti šviesele, kai pamirštama išgerti vandens ilgesnį laiką.

Poveikis organizmui

Nuolatinis vandens vartojimas ir tinkamas kiekis daro didelę įtaką žmogaus sveikatai: mažina galvos skausmus, nuovargį, atjaunina odą, padeda virškinimo, imuninei sistemai ir daugeliui kitų organizmo funkcijų.

Prietaiso specifikacijos

Prietaiso mirksėjimo modelis, sukurtas JAV karinio laivyno, užtikrina, kad priminimas bus pastebėtas, jeigu nors šiek tiek pateks į regėjimo lauką. Prietaise esantis akselerometras veikia kaip pagreičio detektorius ir nustato vandens taros poziciją ar atliekamus judesius. Būtent dėl šios sudedamosios dalies prietaisas apskaičiuoja prieš kiek laiko gėrėte vandenį ir primena, jeigu praėjo ilgesnis laikas nuo paskutinio gurkšnio. Per dieną priminimas įjungiamas kas 40 min., jeigu nebuvo geriama be prietaiso užuominos. Be to, specialiai pritaikyta silikoninė juostelė leidžia prietaisą naudoti ant įvairaus dydžio ir sudėties vandens taros. Šis prietaisas ypatingas tuo, kad jo nereikia išjungti ar įjungti prieš ar po naudojimo. Prietaisas reaguoja į šviesą ir įsijungia ryte kai į kambarį patenka šviesa, bei išsijungia vakare, kai kambario šviestuvas užgesinamas. Todėl niekada nepamiršite prietaiso įjungti, o tai užtikrins pastovų priminimų srautą vandens vartojimui. Prietaiso veikimui nereikalingas joks įkrovimas, jo veiklą užtikrina baterija, kuri keičiama kas 6 mėnesius.
Ilgą laiką naudojantis šiuo prietaisu suformuojami įpročiai, padėsiantys kontroliuoti išgeriamo vandens kiekius ir skysčių pusiausvyrą organizme. Pakankamas vandens kiekis duos didelę naudą viso organizmo sistemoms ir organams iki ląstelių lygmens. Be to, įrenginys atitiks kiekvieno žmogaus stiliaus poreikius – suteikiama galimybė pasirinkti net iš 6 spalvų paletės.

Autorius

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Naujienlaiškis


  • Naujienos

    Atsiųsime pagrindines naujienas iš mhealth svetainės.

  • Produktai

    Sužinosite apie atsiradusias naujas paslaugas ir produktus.

  • Nuorodos

    Pateiksime įdomių straipsnių apie inovatyvią mediciną.

Įveskite elektroninį paštą