Migrenos skausmas 4

STOP migrenai – išmaniuoju būdu

Staigus ir nepakeliamas galvos skausmas… Kas tai? Ir kaip jo išvengti? Apie 18 proc. moterų ir 8 proc. vyrų susiduria su kamuojančia migrena, trikdančia kasdieninį gyvenimą. Migrena – tai nežinomos kilmės epizodinis galvos skausmas, lydimas įvairių neurologinių, virškinamojo trakto ir autonominės (vegetacinės) nervų sistemos sutrikimų. Su migrena susiję simptomai, tokie kaip pykinimas, vėmimas, regėjimo ar kalbos sutrikimai, sunkiai ištveriamas galvos skausmas – kiekvienam sergančiam sukelia daugelį problemų. Dažniausiai, pajutus pradinius galvos skausmus, siekiant neleisti išplisti skausmo sričiai, vartojami skausmą mažinantys medikamentai. Tačiau 2016 m. naujausių technologijų parodoje „MEDICA 2016“ buvo pristatyta alternatyva vaistams nuo migrenos sukelto skausmo

Tiek procentų moterų susiduria su migrena
18%
Tiek procentų vyrų susiduria su migrena
8%

Tai visiškai saugus, patvirtintas daugelio pasaulio šalių (gauti FDA, TGA patvirtinimai) – išorinis trišakio nervo stimuliacijos įrenginys. Šis prietaisas yra pirmasis galvos elektroterapinis analgetikas šioje rinkoje, kurio naudojimas patvirtintas CE saugumo ženklu, bei ISO pažyma, įrodančia prietaiso efektyvumą ir veiksmingumą.

Trišakio nervo stimuliacijos įrenginys


Prietaiso veikimo principas

Daugiausia migreninių skausmų atsiranda dėl trišakio nervo uždegimo ar pažeidimo. Šis nervas dalinasi į tris nervines šakas, iš kurių viena pagrindinė baigiasi ties tarpuakio sritimi. Naujausias medicinos prietaisas sukurtas taip, kad stimuliuotų būtent šią pagrindinę šaką. Prietaisas dedamas kaktos srityje, vidurinėje dalyje ties tarpuakiu. Įjungus prietaisą, pradedama šios nervo šakos stimuliacija.
Generuojant ypač tiksliais elektros impulsais selektyviai stimuliuojamos nervų skaidulos, kas suteikia atpalaiduojamąjį efektą ir migreninis skausmas sumažinamas arba panaikinamas. Be to, nuolatinis trišakio nervo stimuliavimas sumažina migrenos skausmų pasireiškimo skaičių.

Tai puikus pakaitalas vaistams, kurių vartojimas esant migreniniams skausmams yra kaip užburtas ratas. Kuo daugiau skausmo priepuolių, tuo daugiau vaistų vartojama – kuo daugiau vaistų geriama – tuo labiau priprantama ir reikia didesnių dozių. Elektroterapinio analgetiko poveikis įrodytas moksliniais tyrimais ir yra visiškai saugus organizmui.

Autorius

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Naujienlaiškis


  • Naujienos

    Atsiųsime pagrindines naujienas iš mhealth svetainės.

  • Produktai

    Sužinosite apie atsiradusias naujas paslaugas ir produktus.

  • Nuorodos

    Pateiksime įdomių straipsnių apie inovatyvią mediciną.

Įveskite elektroninį paštą