programele odos vezys

Programėlė automatiškai nustatanti odos vėžį

Programėlė, galinti nustatyti odos vėžį

Olandijoje įsikūręs mobiliosios sveikatos startuolis SkinVision sukūrė algoritmą, kuris gali aptikti dažniausias odos vėžio formas. Mobilioje programėlėje naudojamas algoritmas gali aptikti melanomą, bazalinių ląstelių karcinomą, žvyninių ląstelių karcinomą. Tai yra pirmoji programėlė, galinti aptikti šias ligas.

Apie odos vėžį ir jo diagnozavimą

Visame pasaulyje daugiau nei milijardas žmonių turi nemažą tikimybę susirgti odos vėžiu tam tikrame gyvenimo etape. Dermatologų, kurie gali padėti žmonėms pasiruošti šiai ligai ir laiku ją pastebėti nėra daug. Tik 10 tūkstančių specializuotų dermatologų JAV ir 550 Jungtinėje Karalystėje. SkinVision naujasis algoritmas gali padėti žmonėms laiku aptikti rizikos faktorius ir apsaugoti nuo rimtų komplikacijų. Naudotojai gali atsisiųsti programėlę nemokamai ir atlikti įsivertinimų nemokamai. Programėlė taip pat suteikia galimybę nesunkiai archyvuoti duomenis ir jais pasidalinti su dermatologu, kuris gali matyti odos pakitimus laikui bėgant.


Tiek specializuotų dermatologų
0
Jungtinėse amerikos valstijose
Tik tiek specializuotų dermatologų
0
Didžiojoje britanijoje

Melanoma

Melanoma formuojasi ląstelėse (melanocituose) kurios atsakingos už odos pigmentaciją. Nors melanoma yra retesnė odos vėžio forma, ji yra daug agresyvesne. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo melanomos kiekvienais metais miršta daugiau nei 10 tūkstančių žmonių, iš viso nuo odos vėžio miršta 13 tūkstančių žmonių. Moksliniai tyrimai rodo, kad JAV 5,4 milijonai ne melanomos tipo odos vėžio atvejų yra nustatoma kiekvienais metais.

Pasak programėlės autorių, naujasis algoritmas gali atpažinti 9 iš 10 mirtino odos vėžio atvejų. Šio algoritmo patikimumas buvo moksliškai patikrintas Ludwig Maximilians Universitat dermatologijos klinikoje Vokietijoje.

SkinVision programėlė yra prieinama tiek iPhone, tiek Android vartotojams.

Atsisiųskite programėlę Android ir iOS įrenginiams

Autorius

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Naujienlaiškis


  • Naujienos

    Atsiųsime pagrindines naujienas iš mhealth svetainės.

  • Prekės

    Sužinosite apie atsiradusias naujas prekes ir paslaugas.

  • Nuorodos

    Pateiksime įdomių straipsnių apie inovatyvią mediciną.

Įveskite elektroninį paštą