menesines2

Mėnesinių skausmai – Revoliucija moterų ciklo skausmui mažinti

Kai pristatomas mėnesinių skausmus mažinantis mobilus prietaisas, mažai kam kyla mintis, jog tokia idėja galėjo kilti vyrui. Prietaisas buvo sukurtas Izraelyje gyvenančių tėvo ir sūnaus.

Bendrovė buvo įkurta 2015 m. vieno iš idėjos autorių, 36 m. Chen Nachum ir sulaukė daugiau nei 300 000 dolerių iš rėmėjų, patikėjusių produkto sėkme. Nachum eksperimentavo su skausmo malšinimo būdais įvairiuose projektuose ir atrado, kaip sureguliuoti jau egzistuojančios technologijos TENS (transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija) bangų dažnį ir formas, kad pavyktų blokuoti tam tikrų tipų skausmo pasireiškimą.


Mėnesinių skausmui malšinti skirto prietaiso kūrimo procesas ir rezultatai

Atradęs šį būdą autorius nusprendė, kad galima pagaminti prietaisą mėnesinių skausmui malšinti. Siekdamas įgyvendinti šią idėją, Nachum subūrė didelę Izraelio moterų eksperčių grupę, tarp kurių buvo įtakingiausios dizainerės, rinkodaros specialistės, garsių prekių ženklų įkūrėjos ir kitos įtakingos šalies moterys, kurios padėjo sukurti patrauklią prietaiso prekinę išvaizdą.

Rezultatas – patentuotas, nešiojamas, nedidelis, įvairių spalvų, stilingas prietaisas, kuris akimirksniu atpalaiduoja mėnesinių sukeliamus spazmus. Įrenginys yra visiškai saugus, kadangi nesutrikdo moters ciklo ir hormonų pusiausvyros. Tai alternatyva vaistams nuo skausmo, kurių pastovus naudojimas turi neigiamos įtakos moters organizmui, bei yra žymiai patogesnis negu „karštų vandens butelių“ metodas skausmui mažinti.

Naudojimas susideda iš 3 žingsnių:


 • Pridėti prietaiso elektrodus prie skausmingos vietos ant odos.
 • Pritvirtinti prietaisą prie diržo ar drabužio kišenės.
 • Įjungti prietaisą.

Šiuo metu išradėjai siekia gauti CE ir FDA leidimus. Saugumui ir naudingumui įrodyti buvo atlikti klinikiniai tyrimai su 163 moterimis, kuriems vadovavo Moterų ligoninės (angl. Women’s Hospital of Rabin Medical Center in Petah Tikva) ginekologas dr. Bari Kaplan.

Apie tiek procentų moterų jaučia pirminius mėnesinių spazmus
50%

„Daugiau nei 50 proc. moterų jaučia pirminius mėnesinių spazmus, kurie dažnai sutrikdo dienos veiklą ir kelia didelį psichologinį ir fiziologinį nepatogumą. Dėl to yra naudojamos didelės vaistų nuo skausmo dozės, o šie vaistai kenkia ne tik inkstų ir kepenų funkcijai, bet ir visam organizmui, kadangi yra vartojami pastoviai, kiekvieno mėnesio ciklo metu – teigia Kaplan. Tuo tarpu naujasis metodas pagrįstas skausmo barjero pagrindu jis tarsi „uždaro skausmui vartus“. Prietaisas stimuliuoja nervus, taip neleisdamas skausmui plisti.

Autorius

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Naujienlaiškis


 • Naujienos

  Atsiųsime pagrindines naujienas iš mhealth svetainės.

 • Produktai

  Sužinosite apie atsiradusias naujas paslaugas ir produktus.

 • Nuorodos

  Pateiksime įdomių straipsnių apie inovatyvią mediciną.

Įveskite elektroninį paštą