paslaugos mhealth.lt

PASLAUGOS

Fizinės medicinos klinikoje teikiame reabilitacijos gydytojo, kineziterapijos, osteopatijos, pilateso, šokio-judesio terapijos ir masažo paslaugas. Kreipkitės, jeigu nugaros, sąnarių ar raumenų skausmas trukdo dirbti ir sportuoti, norite greičiau atsigauti po traumos ar tiesiog siekiate sustiprinti ir padailinti savo kūną.

Plačiau

KAIP MUS RASTI

Fizinės medicinos klinika įsikūrusi patogioje Vilniaus vietoje šalia "Siemens Arenos", prekybos centro "Ozas" ir "Vichy" vandens parko. Kliniką patogu pasiekti iš bet kurios Vilniaus vietos tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu iš Kalvarijų, Ozo ir Geležinio Vilko gatvių pusės. Visada yra vietos automobiliui. Priešais kliniką nusidriekęs Žaliasis keturių tvenkinių parkas.

K. Ulvydo g. 11-93, Vilnius
+370 657 87551
[email protected]

Kontaktai


NAUDINGA INFORMACIJA

Mūsų svetainėje rasite naudingos informacijos ir patarimų dažniausiais fizinės sveikatos problemų klausimais. Stengiamės suprantamai ir paprastai paaiškinti negalavimų priežastis, kūno anatomiją, pristatyti efektyvius gydymo bei profilaktikos būdus, paneigti mitus.

Plačiau

KOMANDA

Mūsų darnus profesionalių specialistų kolektyvas sujungia patirtį ir jaunatvišką energiją, klasikinius ir modernius fizinės medicinos metodus, skirtingas specializacijas ir komandinį darbą.

Klinikos vadovė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Osteopatė
Dainė Janonienė

Plačiau


daine janoniene komanda

dovanu kuponas mhealth.lt

DOVANŲ KUPONAS

Įsigykite mHealth.lt dovanų kuponą ir padovanokite kitiems arba naudokitės patys klinikos paslaugomis patogiausiu būdu ir geriausiomis kainomis.

Plačiau